Różności

Zlot fanów klasycznych VW 2024 koło Bochni – wszystko, co musisz wiedzieć

Tegoroczna edycja zloty miłośników zabytkowej motoryzacji Volkswagena odbędzie się w okolicach Bochni – w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek. W trakcie wydarzenia będą organizowane liczne konkursy, zabawy, a także atrakcje dla miłośników czterech kółek. Sponsorem tegorocznej edycji jest sklep Garbus, którego stoisko znajdziesz na terenie zlotu. Poznaj szczegóły i zaplanuj swój wyjazd na zlot fanów klasycznych VW – Garbojama!

Jakie atrakcje i zabawy będą organizowane podczas zlotu Garbojama w Borku?

Zlot miłośników klasycznych Volkswagenów jest organizowany z myślą o wszystkich fanach zabytkowej motoryzacji, niezależnie od wieku. Najważniejsze informacje o edycji 2024:

  • Termin: 13-16 czerwca.
  • Lokalizacja: Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek – Borek 302, 32-765 Borek.

Każdego roku w zlocie uczestniczy ponad 1000 osób oraz kilkaset samochodów, które są prezentowane zarówno podczas konkursów, jak i parady. Więcej informacji na temat zlotu znajdziesz na stronie: https://garbus.pl/pl/n/68.

Na terenie obiektu w czasie trwania zlotu Garbojama będą organizowane takie atrakcje, jak:

  • klimatyczny wieczór bałkański,
  • impreza z DJ,
  • piana party,
  • pokaz sztucznych ogni,
  • konkurs na najładniejszy zabytkowy samochód.

Punktem kulminacyjnym zloty jest parada klasycznych Garbusów. Uczestnicy zlotu obejrzą na miejscu klasyczne samochody koncernu Volkswagena np. Bus T2 i wiele innych kultowych modeli, które na co dzień nie są spotykane na drogach.

Główny sponsor zloty Garbojama 2024 – sklep Garbus

Tegoroczny zlot miłośników zabytkowych aut Volkswagena jest sponsorowany przez sklep  Garbus. Aż trzy dni obfitujące w liczne atrakcje i zabawy dla najmłodszych to nie wszystko, z czego mogą skorzystać uczestnicy zlotu.

Na terenie obiektu zostanie ustawione stoisko sponsora, gdzie będzie można kupić oryginalne części i akcesoria do klasycznych samochodów. Zlot fanów klasycznych VW 2024 sponsorowany przez sklep Garbus jest wydarzeniem, w którym warto wziąć udział, szczególnie jeśli interesujesz się zabytkową motoryzacją.

Dlaczego warto wybrać się na zlot klasycznych VW 2024?

Jest wiele powodów, dla których warto zostać uczestnikiem zlotu klasycznych samochodów Volkswagena. Tegoroczna edycja organizowana w miejscowości Borek zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Na miejscu jak co roku pojawi się minimum kilkaset kultowych pojazdów, a uczestnicy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji dla dorosłych i dla dzieci.

Stoisko sklepu Garbus dostępne na terenie zlotu będzie dodatkowym udogodnieniem dla osób, które poszukują oryginalnych części do swojego klasycznego Garbusa lub innego auta z koncernu Volkswagena.

Nie czekaj! Zarezerwuj miejsce w swoim kalendarzu i zapisz się na zlot Garbojama 2024! To świetna okazja, aby poznać innych miłośników zabytkowej motoryzacji, porozmawiać o autach VW i obejrzeć na żywo wiele ciekawych pojazdów, które są praktycznie niedostępne na dzisiejszym rynku motoryzacyjnym.

Podobne wpisy

Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie

Łukasz Kurbiel

Roman Penkała – dziegciarz z Szymbarku

Łukasz Kurbiel

30 lat Sinfonietty Cracovii

Łukasz Kurbiel

Ta strona korzysta z plików cookie. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej