Różności

Okulary na raty – zadbaj o swój wzrok i portfel!

Wady wzroku dotykają coraz większej liczby osób. Po części wpływ na to mają czynniki środowiskowe, a więc praca przed komputerem, ogromny udział multimediów w naszym życiu. W wielu przypadkach kłopoty ze wzrokiem mogą wynikać także z czynników genetycznych. Tak, czy inaczej, jeżeli pojawiają się kłopoty, trzeba im przeciwdziałać. W przypadku problemów z oczami podstawą jest oczywiście profesjonalne badanie wzroku, nierzadko kończące się zaleceniem noszenia okularów korekcyjnych. Ceny szkieł nie są niskie. Na szczęście obecnie istnieje możliwość rozłożenia kosztów zakupu okularów korekcyjnych na raty. Czy taka możliwość się opłaca? Kto może z niej skorzystać?

Okulary na raty – dlaczego warto?

Opcja zakupu okularów korekcyjnych na raty jest doskonałą możliwością połączenia troski o swój wzrok i portfel. Soczewki okularowe, zwłaszcza te wyposażone w dodatkowe udogodnienia, są sporym wydatkiem. Aby jednorazowy zakup nie nadszarpnął budżetu, warto zdecydować się na zakup okularów korekcyjnych na raty. Dzięki temu koszt okularów zostanie rozbity na przystępne miesięczne raty, a to sprawi, że znacznie mniej dotkliwie odczujesz wydatek. Wybierając tą opcję, możesz wybrać najlepszą możliwą konfigurację oprawek ze szkłami bez konieczności oszczędzania i kompromisów.

Kogo dotyczy możliwość zakupu okularów korekcyjnych?

Aby kupić nowe okulary na raty, należy zarejestrować się w programie Mastercard z odnawialnym limitem 5000 zł. Karta jest wirtualna i dostęp do niej może uzyskać każdy. Co więcej, po rejestracji karty i dokonaniu dowolnego zakupu, płatność zostaje odroczona do 15 dnia kolejnego miesiąca. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami. Po upływie darmowego okresu kwota transakcji jest rozkładana na 12 wygodnych rat. Dzięki możliwości zakupu na raty każdy może kupić okulary takie, jakie będą dla niego odpowiednie, bez względu na cenę.

Jakie ulepszenia soczewek okularowych są oferowane?

Najpopularniejszym ulepszeniem stosowanym w soczewkach okularowych jest powłoka antyrefleksyjna. Pozwala ona na eliminacje odblasków, co wpływa korzystnie na komfort użytkowania okularów. Poza powłoką antyrefleksyjną, stosowana jest także powłoka utwardzona, chroniąca szkła przed przypadkowymi zarysowaniami. Powyższe ulepszenia obejmują również aspekt praktyczny – szkła są bardziej wytrzymałe na uszkodzenia, a to sprawia, że inwestycja w okulary jest długofalowa. Jeżeli chcesz kupić okulary na raty i przeciwdziałać przeciążeniu domowego budżetu, zajrzyj na https://kupujwratach.pl/na-raty/okulary i złóż zamówienie na doskonałej jakości okulary korekcyjne na raty.

 Artykuł promocyjny

Ta strona korzysta z plików cookie. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej